دختر مایکل جکسون بازیگر شد/ پاریس در نقش حضرت عیسی!

پاریس جکسون قرار است با شکل ظاهری متفاوتی در نقش حضرت عیسی (ع) بازی کند، ولی بیش از ۲۶۰ هزار نفر با امضای عریضه ای در فضای مجازی خواستار ممانعت از نمایش فیلمی با بازی “پاریس جکسون” در این نقش شدند.

  فیلم جدیدی با عنوان “عادت” که قرار است با بازی “پاریس جکسون” دختر “مایکل جکسون” ستاره فقید موسیقی دنیا ساخته شده است، مورد هجمه فراوانی در فضای مجاری قرار گرفته و بیش از ۲۶۰ هزار نفر با امضای نامه ای خواستار جلوگیری از نمایش این فیلم مسیح هراسانه شده اند.

حضور “پاریس جکسون” در کنار “بلا تورن” و “گوین رزدیل” برای بازی در فیلم “عادت” نخستین بار در ماه آوریل اعلام شد ودر خلاصه داستان آن آمده دختر جوان و باهوشی که درگیر یک ماجرای خشونت آمیز فروش مواد مخدر می شود، برای رهایی از مشکلات چهره ظاهری خود را به شکل یک راهبه تغییر می دهد. همینطور”پاریس جکسون” نیز با شکل ظاهری متفاوتی در نقش حضرت عیسی(ع) بازی خواهد کرد.

در عریضه ای آنلاین که در فضای مجازی منتشر شده و دو کمپانی برادران وارنر و لاینزگیت را بعنوان سازندگان این پروژه سینمایی هدف قرار داده است، این فیلم را اثری کفرآمیز و یک آشغال مسیح هراسانه توصیف کرده است.

پاریس جکسون,اخبار فیلم و سینما,خبرهای فیلم و سینما,اخبار سینمای جهان
منبع: ایسنا
ممکن است شما دوست داشته باشید

دیدگاه بگذارید

Please Login to comment
  Subscribe  
Notify of