حذف ماسک دلقک از خرده فروشی های آمریکا در اکران گرم «جوکر»!

آنطور که وارپ در مطلبی درباره ترسناک ترین دلقک های سینما نوشته و در آن به فیلم هایی چون «آن»، «جوکر» و «خانه هزار جسد» پرداخته، فروشگاه های خرده فروشی در آمریکا به دلیل افزایش وحشت از ماسک دلقک، فروش آنرا متوقف کرده اند. وال‌مارت یکی از بزرگترین شرکت های خرده‌فروشی در آمریکا همزمان با اکران «جوکر» فروش ماسکهای دلقکی ترسناک را متوقف کرده است. این در حالی است که چیزی تا برگزاری جشن هالووین (پنجشنبه آبان ۹) در آمریکا و اروپا باقی نمانده و درخواست ها برای خرید این شکل از ماسکها در حال افزایش است. پیشتر نیز مدیران چند سینمای بزرگ در آمریکا اعلام کرده بودند استفاده از این ماسک ها در سالن‌های نمایش فیلم «جوکر» ممنوع خواهد بود.

ماسک دلقک,اخبار فیلم و سینما,خبرهای فیلم و سینما,اخبار سینمای جهان

ترس دلقک یا کوفروفوبیا نوعی اضطراب و اختلال رفتاری است که در هالووین بشدت رواج دارد. در واقع آنچه روزگاری نمادی از سرگرمی در سیرک بود، امروز به یکی از همه گیرترین تصاویر وحشت آور تبدیل شده است.

این ترس به تازگی با آغاز اکران فیلم سرشار از خشونت «جوکر» ساخته تاد فیلیپس اوج گرفته است. جالب آنکه «جوکر» در نخستین روزهای اکران خود در آمریکا و سطح جهان، ۲۳۴ میلیون دلار فروخته که رقمی شگفت انگیز محسوب می شود.

ماسک دلقک,اخبار فیلم و سینما,خبرهای فیلم و سینما,اخبار سینمای جهان

منبع: بانی‌فیلم

ممکن است شما دوست داشته باشید

دیدگاه بگذارید

Please Login to comment
  Subscribe  
Notify of