جریان تولید فیلم های مهم فرهادی و حاتمی کیا

دو کارگردان مطرح سینمای اجتماعی ایران بخش هایی از جدیدترین اثار خود را در شمال کشور جلوی دوربین می برند. این جدیدترین خبری است که از دو فیلم بانوی شهر ما و جدایی نادر از سیمین که در سکوت خبری در حال فیلمبرداری  هستند به بیرون درز کرده. اصغر فرهادی مرد پر حاشیه این روزهای سینمای ایران بعد از جنجال های جشن خانه سینما فیلمبرداری فیلمش را دوباره آغاز کرد و در سکوت خبری بخش اعظم جدایی نادر از سیمین را جلوی دوربین برد. فیلمبرداری سکانس های شهری فیلم به پایان رسیده و گروه برای ادامه کار و گرفتن آخرین پلان های فیلم راهی شمال کشور شده اند. فیلمبرداری این فیلم این هفته به پایان می رسد و بلافاصله تدوین -صداگزاری و ساخت موسیقی این فیلم آغاز خواهد شد.

بانوی شهر ما هم که یکی از طولانی ترین پیش تولیدهای سینمای ایران  پشت سر گزاشته بود و چندین بار گروه تولید-فیلمنامه و بازیگرانش دستخوش تغییر شده بودند سرانجام ۱۵ آبان ماه کلید خورد و مهدی حسینی وند تدوینگر فیلم دعوت همزمان تدوین آن را آغاز کرد. ابراهیم حاتمی کیا نیز که در روزهای میانی فیلبرداری بانوی شهر ما قرار دارد بخش های کوتاهی از این فیلم را در شمال کشور جلوی دوربین خواهد برد.

جدیدترین خبرها و گزارش ها از این دو فیلم را می توانید در کافه سینما پیگیری کنید.

 

منبع : کافه سینما

2
دیدگاه بگذارید

Please Login to comment
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
نقد فارسیکافه سینما Recent comment authors
  Subscribe  
Notify of
نقد فارسی
Guest
Member
نقد فارسی

برای تمام خبرهایی که از این سایت نمی باشند منبع گذاشته شده که پایین هر مطلب می باشد و به همراه لینک مستقیم به سایت منبع می باشد(که بقیه وب سایت ها این کار را نمی کنند) ولی چشم. از این پس برای کافه سینما از منبع و لینک استفاده نمی کنیم و کلمه کافه سینما دقیقا ذکر می شود. اگر ناراحتی پیش اومد متاسفم

ali rezaee
Member
Member
ali rezaee

برای خبرهای‌تان منبع بگذارید.