جانی دپ و امبر هرد به توافق رسیدند

جانی دپ تقاضا کرد که جلسه رسیدگی به شکایتش علیه امبر هرد به علت مشارکتش در فیلمبرداری “جانوران شگفت انگیز ۳” به تاخیر بیفتد. فیلمبرداری این فیلم به کارگردانی “دیوید ییتس” همچون دیگر پروژه های هالیوود به دلیل شیوع ویروس کرونا در ماه مارس گذشته به تعویق افتاده بود. اما با فراهم شدن شرایط در لندن، قرار است فیلمبرداری در ماه اکتبر شروع شود و در ماه فوریه سال بعد به پایان برسد. بنابراین با دادگاه دپ و هرد که از ۱۱ تا ۲۸ ژانویه ۲۰۲۱ برگزار خواهد شد تداخل دارد.

در اوراق جلسه دادگاه آمده است: “وقتی دادگاه تاریخ برگزاری رسیدگی به پرونده را تعیین کرد، آقای دپ متوجه شد که استودیوی برادران وارنر در نظر دارد فیلمبرداری “جانوارن شگفت انگیز ۳” را پیش از ۱۱ ژانویه ۲۰۲۱ شروع کند. کووید- ۱۹ در برنامه های استودیو خلل ایجاد کرده و آنها را واداشته بود چند بار فیلمبرداری را به تعویق بیندازند. با بهبود نسبی شرایط در لندن، برادران وارنر حالا تاریخی برای فیلمبرداری تعیین کرده که با تاریخ برگزاری این دادگاه تداخل دارد.”

دپ در تاریخ ۲۱ آگوست درخواست کرده است که برگزاری دادگاه به مارس یا ژوئن سال ۲۰۲۱ موکول شود. او از همسر سابقش هرد که ستاره ی فیلم “آکوامن” است بخاطر انتشار مقاله ای در واشینگتن پست که در آن دپ را به اعمال خشونت خانگی و بدرفتاری جنسی متهم کرده شکایت کرده و خواهان پرداخت غرامت ۵۰ میلیون دلاری است.

در اوراق دادگاه علاوه‌براین آمده است که هرد موافقت کرده در تاریخ ۱۱ سپتامبر برای مذاکره در مورد تأخیر احتمالی حاضر شود. او نیز باید در قسمت دوم “آکوامن” که قرار است ۱۶ دسامبر ۲۰۲۲ اکران شود بازی کند.

نزدیک به یک ماه قبل دپ و هرد در دادگاه لندن حاضر شده بودند تا به شکایت دپ علیه نشریه ی “سان” رسیدگی شود. حکم نهایی این دادگاه در ماه سپتامبر اعلام خواهد شد.

جانی دپ و امبر هرد,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,اخبار بازیگران
منبع: ایران آرت
ممکن است شما دوست داشته باشید

دیدگاه بگذارید

Please Login to comment
  Subscribe  
Notify of