تمجید تهیه کننده «جودی» از زلوگر؛ هر کاری کند، اسکار می گیرد!

دیوید لیوینگستون گفت:« من می دانستم رنه زلوگر ویژگیهای جالبی دارد؛ او می تواند درام کار کند و برنده اسکار شود(اشاره به فیلم کوهستان سرد)، می تواند کمدی کند و باز نامزد اسکار شود(اشاره به فیلم خاطرات روزانه بریجیت جونز) و در نهایت می تواند فیلم موزیکال بازی کند و دوباره نامزد اسکار شود(اشاره به فیلم شیکاگو)».

لیوینگستون که سالها پیش برای تورهای تبلیغاتی فیلم «خاطرات روزانه بریجیت جونز» در لندن و لس آنجلس با زلوگر همسفر شده بود، افزود: « پیش از ساخت «جودی» انگار مردم فراموش کرده بودند که او می تواند آواز بخواند. من به یاد دارم که در جریان انتخاب بازیگر نقش جودی گارلند در فیلم جودی وقتی رنه زلوگر را پیشنهاد دادم، خیلی ها پرسیدند مگر او می تواند آواز بخواند؟! سوالی که برایم عجیب بود و در نهایت هم خوب از پسش برآمد».

فیلم سینمایی جودی,اخبار فیلم و سینما,خبرهای فیلم و سینما,اخبار سینمای جهان

درام بیوگرافی و تاریخی «جودی» ساخته روپرت گولد از ۲۷ سپتامبر برابر با ۵ مهر در آمریکا اکران شده است و از ۱۳ اکتبر (۲۱مهر) امسال در انگلیس اکران خواهد شد. این فیلم به کنسرت نهایی جودی گارلند در لندن می پردازد. گارلند زمستان سال ۱۹۶۸ طی پنج هفته در لندن کنسرت‌هایی برگزار کرد که بلیت های آن در همان ساعات نخست عرضه پیش فروش شد. گارلند سال ۱۹۶۹ در ۴۷ سالگی درگذشت.

خیلی از منتقدان شانس زلوگر را با این فیلم برای دریافت اسکار دومش بالا می دانند.

فیلم سینمایی جودی,اخبار فیلم و سینما,خبرهای فیلم و سینما,اخبار سینمای جهان

منبع: بانی فیلم

ممکن است شما دوست داشته باشید

دیدگاه بگذارید

Please Login to comment
  Subscribe  
Notify of