تعویق اکران دو فیلم ابرقهرمانی با بازی اسکارلت جوهانسون

به دنبال تأثیر مستقیم کویید- ۱۹ بر بازار فیلم آمریکا، دیزنی یک بار دیگر تغییراتی در تاریخ اکران فیلم هایش بوجود آورد. این استودیو عنوان انیمیشن «روح» (Soul) را به دیزنی+ نمی فرستد و در حال حاضر قرار است ۲۰ نوامبر در مقابل «وقتی برای مردن نیست» (No Time to Die) ام جی ام قرار بگیرد.

هرچند انتظار می رفت که تاریخ اکران «بیوه سیاه» با تاخیر مواجه شود، اما کمتر کسی پیش بینی میکرد که نمایش این فیلم ابرقهرمانی از ۶ نوامبر به ۷ می سال ۲۰۲۱ موکول شود. این فیلم که قرار بود ۱ می امسال روی پرده برود، به این ترتیب یک سال کامل به تعویق می افتد.

این تغییر سبب شده است که اکران «جاودانان» (Eternals) مارول هم از ۱۲ فوریه ۲۰۲۱ به ۵ نوامبر ۲۰۲۱ منتقل شود، و اکران «شانگ- چی و افسانه ده حلقه» را از ۷ می ۲۰۲۱ به ۹ ژوئیه سال ۲۰۲۱ موکول کند. فیلم «مردان شاه» (The King’s Man) قرن بیستم جایگزین «جاودانان» در ۱۲ فوریه آینده خواهد شد. این فیلم قرار بود ۲۶ فوریه ۲۰۲۱ اکران شود.

اسکارلت جوهانسون,اخبار فیلم و سینما,خبرهای فیلم و سینما,اخبار سینمای جهان

تغییر دیگری که دیزنی بوجود آورده به فیلم پرستاره و معمایی «مرگ روی نیل» (Death on the Nile) «کنت برانا» مرتبط است. این فیلم به جای اکتبر امسال با دو ماه تاخیر و در تاریخ ۱۸ دسامبر روی پرده خواهد رفت. با این حال ماه اکتبر خالی از فیلم جدید نخواهد بود و اقتباس سینمای از رمان مصور «مرد تهی» (The Empty Man) به جای دسامبر در این ماه اکران خواهد شد.

علاوه بر این، فیلم «داستان وست ساید» قرن بیستم به کارگردانی «استیون اسپیلبرگ» به جای ۱۸ دسامبر امسال، در تاریخ ۱۰ دسامبر ۲۰۲۱ عرضه خواهد شد. این فیلم فرصت رقابت در سال ۲۰۲۰- ۲۱ را از دست می دهد. باقی ماندن انیمیشن «روح» در ۲۰ نوامبر جالب توجه است. این اقدام فشار را بر روی استودیوی یونیورسال برای تغییر تاریخ اکران «کرودها ۲» (The Croods 2) افزایش می دهد. تمامی این تغییرات البته واکنشی است به بسته باقی ماندن سالن های سینما در نیویورک و لس آنجلس.

منبع: ایران آرت

ممکن است شما دوست داشته باشید

دیدگاه بگذارید

Please Login to comment
  Subscribe  
Notify of