ترکیب احتمالی بازیگران فیلم جدید تارانتینو

کوئنتین تارانتینو نوشتن فیلمنامه نهمین فیلم سینمایی‌اش را به پایان برده و برای نخستین بار بدون حضور و حمایت هاروی واینستاین -که به تعرض و آزار جنسی متهم شده- باید فیلم جدیدش را بسازد. همانطور که فیلمساز مشهور در تابستان خبر داده بود، موضوع فیلم جدیدش به جنایت‌های خانواده منسون ربط دارد و حالا گفته می‌شود بی‌شباهت به «پالپ فیکشن» موفق‌ترین فیلم کارنامه تارانتینو نیست.

از همان زمان گفته شد که این کارگردان به جنیفر لارنس و برد پیت برای بازی در فیلم نهمش پیشنهاد داده است. حالا ددلاین گزارش داده که او شخصیت‌هایی بر اساس ساموئل ال. جکسن و لئوناردو دی کاپریو در فیلمنامه نوشته و قصد دارد از حضور این دو بازیگر مشهور هم استفاده کند. البته هنوز هیچ توافق قطعی انجام نشده است.

در حالی که همه هشت فیلم بلند قبلی تارانتینو با حضور هاروی واینستاین در مقام تهیه کننده ساخته شده بود، حالا او به دنبال تهیه کننده و استودیویی‌ست که سرمایه لازم برای تولید فیلم جدیدش را عهده‌دار شود. او امیدوار است تابستان ۲۰۱۸ فیلم را –که هنوز نامی ندارد- مقابل دوربین ببرد و در سال ۲۰۱۹ اکران کند.

پرداختن تارانتینو به ماجرای خانواده منسون همچنان مورد توجه است. تراژدی تاریخی قتل‌های خانواده منسون از ۸ اوت ۱۹۶۹ آغاز شد؛ زمانی‌که چارلز منسون تبهکار بیکار و موسیقی‌دان ناموفق امریکایی، به گروه پیروانش معروف به «خانواده منسون» دستور داد به مهمانانی که در منزل زوج معروف هالیوود – شارون تیت و رومن پولانسکی – حضور داشتند، حمله کنند. جماعتی که اطاعت از دستورهای منسون را بی‌چون و چرا پذیرفته بودند، به طرزی بی‌رحمانه تمام افراد حاضر در آن خانه را به قتل رساندند.

کارگردان «هشت نفرت‌انگیز» در هفته‌های اخیر هم خبرساز بوده است؛ وقتی در مصاحبه با روزنامه نیویورک تایمز اعتراف کرد از اعمال غیراخلاقی واینستاین باخبر بوده و حالا بابت سکوتش در این سال‌ها پشیمان است.


منبع: آی‌سینما

ممکن است شما دوست داشته باشید

دیدگاه بگذارید

Please Login to comment
  Subscribe  
Notify of