بن افلک چرا بتمن نشد؟/ افشای ماجراهای پشت پرده

” بن افلک” سال قبل گفته بود که یکی از دلیل های کناره گیری از نقش” بتمن/بروس وین” بعد از بازی در دو فیلم به دلیل ناموفق بودن پیشرفت های فیلمنامه ای بوده است که برای فیلم جداگانه ی” بتمن” به نگارش درآمده بود. اگرچه این ادعا هنوز امکان دارد صحت داشته باشد، ولی افلک در گفتگو با نیویورک تایمز قبل از اکران فیلم درام جدیدش” راه بازگشت” جزئیات بیشتری در این رابطه فاش می کند. وی می گوید حاشیه ها و معضلات تصویربرداری” لیگ عدالت” او را نسبت به کارگردانی فیلم جداگانه ی” بتمن” مایوس کرده است.

افلک در فیلم” بتمن دربرابر سوپرمن:طلوع عدالت” به کارگردانی” زک اسنایدر” و” لیگ عدالت” که هر دو با نقدهای منفی رو به رو شدند، نقش” بروس وین” را بازی کرد.” لیگ عدالت” در گیشه هم ناموفق بود و نزدیک به ۲۵۰ میلیون دلار در آمریکا فروخت. افلک می گوید مشکلات او با مشروبات الکلی در سال های ۲۰۱۵ و ۲۰۱۶ به اوج خود رسیده و اتفاقاً با اکران” بتمن در مقابل سوپرمن” و تصویربرداری” لیگ عدالت” هم زمان شده بود. او می گوید یکی از دوستانش خطرات نویسندگی و کارگردانی یک فیلم ابرقهرمانی پرخرج دیگر را به او خاطرنشان کرده است.

افلک می گوید:” فیلمنامه ی” بتمن” را به یکی از دوستانم نشان دادم. می گفتند:” فیلمنامه ی خوبی است. ولیکن فکر می کنم در صورتیکه مجدداً سختی های مشابه دیگری را تحمل کنی با نوشیدن الکل خودت را به کشتن می دهی.””

بن افلک,اخبار فیلم و سینما,خبرهای فیلم و سینما,اخبار سینمای جهان

 برادران وارنر ۳۱ ژانویه سال ۲۰۱۹ اعلام کرد که افلک جای خود را به” مت ریوز” کارگردان” جنگ سیاره ی میمون ها” بعنوان کارگردان خواهد داد. افلک در آن هنگام در شوی” جیمی کیمل” حاضر شد و توضیح داد:” تلاش کردم نسخه ای از فیلم را با مشارکت یک نویسنده ی فوق العاده بسازم ولی به نتیجه نرسیدیم. موفق نشدم مدیریتش کنم بدین ترتیب فکر کردم وقت آن رسیده که شخص دیگری بخت خودش را امتحان کند.”

به دنبال جدایی افلک، ریوز و برادران وارنر” رابرت پتینسون” را برای بازی در نقش” بتمن” برگزیدند. فیلمبرداری این پروژه هم اینک در حال انجام است و باید فصل تابستان سال ۲۰۲۱( ۱۴۰۰) اکران شود.


منبع:۳۰نما


 

ممکن است شما دوست داشته باشید

دیدگاه بگذارید

Please Login to comment
  Subscribe  
Notify of