برگزاری مراسم چهلمین روز درگذشت ماه‌چهره خلیلی/ تصاویر

هنرمندان و بازیگران سینما، در فرهنگسرای نیاوران گرد هم آمدند و یاد و خاطره ماه چهره خلیلی را گرامی داشتند. استعداد و توان هنری بهمراه اخلاق و منش خوبِ این بازیگر، بخش عمده سخنرانی های این مراسم را بخود اختصاص داده بود.

مراسم چهلمین روز فوت ماه چهره خلیلی، بازیگر سینما و تلویزیون، با حضور جمعی از هنرمندان من جمله مهری شیرازی، فلورا سام، شقایق فراهانی، امیرعلی دانایی، سوسن پرور و … در فرهنگسرای نیاوران برگزار شد.

برگزاری مراسم چهلمین روز درگذشت ماه‌چهره خلیلی,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,اخبار بازیگران

در بخشی از این مراسم، سوسن پرور، بازیگر تلویزیون، ضمن اشاره به اینکه هنوز رفتن این هنرمند عزیز را باور نکرده است، اظهار‌کرد: «زندگی های مان به اندازه کافی، خالی از عشق و محبت شده است. این عمر باقی مانده را مهربان تر کنار هم باشیم و دستان یکدیگر را محکم تر از قبل بگیریم.»

امیر علی دانایی، دیگر بازیگر حاضر در این مراسم با اشاره به اینکه نخستین تجربه جدّی بازیگری اش در« کلاه پهلوی»، روبه روی ماه چهره خلیلی بوده است، اظهار‌کرد: «او هنرمندی بی حاشیه، شوخ، خندان و بامعرفت بود که نتوانست حقش را از این سینما بگیرد. توانایی او در بازیگری بسیار بیشتر از این بود که نشان داد و متأسفانه نتوانست به جایگاه واقعیش در دنیای بازیگری برسد.»

برگزاری مراسم چهلمین روز درگذشت ماه‌چهره خلیلی,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,اخبار بازیگران

نوید دری، پسر زنده یاد ضیاء الدین دری هم با اشاره به حضور پر رنگ ماه چهره خلیلی در روند تولید سریال «کلاه پهلوی» اظهار‌کرد: «در تولید این سریال، وقتی تاریخ ویزای من به پایان رسید و مجبور شدم به ایران برگردم، ماه چهره خلیلی با این که کارش جلوی دوربین به پایان رسیده بود و می توانست به لندن برگردد، در پاریس ماند و جای خالی من را بعنوان دستیار کارگردان پر کرد.»

در ادامه، مهدیه محمدخانی، خواننده موسیقی سنتی هم از شروع آشنایی اش با ماه چهره خلیلی گفت و این که همیشه مردم به دلیل شباهت چهره شان، آنها را با هم اشتباه می گرفتند.

ماه چهره خلیلی در تاریخ هفدهم مرداد ماه، بعد از ده ماه جنگیدن با بیماری سرطان، از دنیا رفت.

برگزاری مراسم چهلمین روز درگذشت ماه‌چهره خلیلی,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,اخبار بازیگران
منبع: خبر آنلاین
ممکن است شما دوست داشته باشید

دیدگاه بگذارید

Please Login to comment
  Subscribe  
Notify of