بازی دوبازه جک جیلنهال در فیلمی اقتباسی از یک بازی ویدئویی

 

جیک جیلنهال پس از بازی در فیلم «شاهزاده ایران» بار دیگر در اقتباسی سینمایی از یک بازی ویدئویی نقش‌آفرینی خواهد کرد.

جیک جیلنهال برای بازی در اقتباس سینمایی از بازی ویدئویی پرطرفدار «تام کلنسیز د دیویژن» برگزیده شد. این بازیگر علاوه بر بازی کار تهیه پروژه را نیز برعهده دارد.

این بازی ویدئویی در سبک تیراندازی سوم‌شخص در پنج روز نخست ارائه به بازار در ماه مارس با فروشی برابر با ۳۳۰ میلیون دلار رکورد زد. داستان این بازی در شهر نیویورک و در زمانی روی می‌دهد که یک ویروس در شهر شیوع یافته است.

این فیلم دومین نقش‌آفرینی جیلنهال در اقتباسی سینمایی از یک بازی ویدئویی است. این بازیگر سال ۲۰۱۰ در فیلم «شاهزاده ایران: شن‌های زمان» بازی کرده بود. فیلم «شاهزاده ایران» هم از نظر تجاری و هم در جلب نظر منتقدان سینمایی بسیار ناموفق بود. جیلنهال امیدوار است این فیلم به سرنوشت ناموفق «شاهزاده ایران» دچار نشود.

امسال بازار اقتباس‌های سینمایی از بازی‌های ویدئویی داغ است. در یک نمونه دیگر از این موارد مایکل فاسبندر در اقتباس سینمایی از بازی «کیش یک آدمکش» نقش اصلی را بازی می‌کند.  

جیلنهال سال گذشته در دو فیلم «چپ‌دست» و «تخریب» بازی کرد که هیچکدام تجربه موفقی برای این بازیگر نبودند. فیلم «جانوران شب‌بیدار» به کارگردانی تام فورد با بازی جیلنهال اواخر امسال اکران می‌شود.


منبع: خبرآنلاین

ممکن است شما دوست داشته باشید

دیدگاه بگذارید

Please Login to comment
  Subscribe  
Notify of