بازیگر نقش رئیس پلیس در فیلم جدید «بتمن» مشخص شد

جفری رایت نقش جیمز گوردون که رئیس پلیس شهر در سری فیلم‌های بتمن است را بازی خواهد کرد.

این خبر توسط مت ریوز کارگردان این فیلم تایید شد و پیش از این هم اعلام شده بود، رابرت پتینسون بازیگر نقش بروس وین یا همان بتمن خواهد بود.

شخصیت رئیس پلیس شهر در سری فیلم‌های بتمن، در سال ۱۹۳۹ توسط بیل فینگر و باب کین خلق شده است؛ او پلیسی در شهر خیالی گاتهام است و معمولا به عنوان یک مامور کهنه کار با شخصیت بتمن برای مقابله با تبهکار‌ها همکاری می‌کند. این شخصیت در سه گانه فیلم‌های سینمایی بتمن به کارگردانی کریستوفر نولان توسط گری اولدمن بازی شده بود و کریستین بیل هم در لباس بتمن حضور داشت.

در فیلم جدید بتمن، مت ریوز علاوه بر کارگردانی به همراه متسون تاملین نویسندگی این فیلم را نیز بر عهده دارد. پاول دانو نقش تبهکاری به نام ریلدر را در این فیلم ایفا می‌کند و زوئه کراویتز هم بازیگر شخصیت «کت وومن» یا زن گربه‌ای خواهد بود. پیش از این قرار بود جونا هیل هم در نقش یک شخصیت منفی در این فیلم حضور داشته باشد که اعلام شد، او تمایلی برای بازی در این نقش ندارد.

هنوز جزئیات داستان فیلم از سوی عوامل اعلام نشده؛ اما به گفته مت ریوز این فیلم داستانی ابتکاری و کاملا جدید خواهد بود. «بتمن» در تاریخ ۲۵ ژوئن ۲۰۲۱ (۴ تیر ۱۴۰۰) اکران می‌شود.


منبع: باشگاه خبرنگاران


 

ممکن است شما دوست داشته باشید

دیدگاه بگذارید

Please Login to comment
  Subscribe  
Notify of