بازیگر ‘فرندز’ در یک کمدی ترسناک

کورتنی کاکس راهی شبکه استارز شده است. ستاره سریال فرندز، در پایلوت کمدی ترسناک Shining Vale خواهد درخشید. این پروژه کاری از دو کمپانی Warner Bros. TV و Lionsgate TV است که جف آستروف نویسنده و ویراستار سریال فرندز، آن را براساس داستانی از خودش و شارون هورگان قلم می‌زند.

کاکس در نقش پاتریشیا پت فلفس در این پایلوت ظاهر می‌شود که با خانواده‌اش از شهر به منطقه کوچکی نقل مکان می‌کند که بیرحمی‌های وحشتناکی در آن رخ داده‌اند. هیچکس جز پت که فکر می‌کند افسرده یا تسخیر شده، متوجه این علائم نمی‌شود.

 جفری هیرچ مدیر شبکه استارز اظهار داشته است: در حالیکه استارز در حال توسعه سریال‌های کمدی اورجینال خود است، خیلی خوشحالیم بازیگر با استعدادی همچون کورتنی کاکس نقش اول سریال Shining Vale خواهد بود. موفقیت قبلی او در سریال‌های کمدی، او را بازیگر ایده‌آلی برای بازی در نقش پت کرده است.

پت در کودکی بچه ناآرام و شیطونی بوده که بخاطر نوشتن رمان قدرت زنان غرق در مواد و الکل مشهور شده است. هفده سال بعد. پت پاک می‌شود و اعتیادش را ترک می‌کند اما راضی نیست. او هنوز رمان دومش را ننوشته و رابطه‌اش با همسرش دچار مشکل شده و بچه‌های نوجوان‌اش نمی‌خواهند با او ارتباط برقرار کنند.

سریال Shining Vale اولین پروژه کابلی کاکس در نقش اصلی است. او قرار است به زودی به دوستانش در ویژه برنامه شبکه HBO Max خواهد پیوست و در پروژه‌ای از نتفلیکس به نام Last Chance U at Spectrum Originals بازی می‌کند و تهیه کننده اجرایی سریال مستندی در شبکه Facebook Watch است.

دیربلا والش کارگردان و تهیه کننده اجرایی این پایلوت است.


منبع: سینمافارس


 

ممکن است شما دوست داشته باشید

دیدگاه بگذارید

Please Login to comment
  Subscribe  
Notify of