بازیگرانی که از بازی در یک فیلم پشیمان‌اند

فیلم‌هایی هستند که بازیگرها به حضور در آن‌ها افتخار می‌کنند. فیلم‌هایی هم هستند که بازیگرها ترجیح می‌دهند هر کاری کنند که تجربه‌ی بازی خود را از یاد ببرند. بسیاری از بازیگران بزرگ از بازی در فیلم‌های خاصی پشیمان اند و دوست ندارند به یادشان بیافتد. بعضی از آنها و فیلم‌های ناموفقشان قابل پیش‌بینی اند ولی در بعضی موارد تعجب می‌کنید.

مارک والبرگ، «شب‌های عیاشی»

http://www.naghdefarsi.com/media/kunena/attachments/8299/mark-wahlberg-boogie-nights.jpg

مارک والبرگ که یک کاتولیک معتقد است چندی پیش درباره‌ی بزرگترین پشیمانی‌ حرفه‌ای‌اش گفته بود: « فقط امیدوارم که خدا یک فیلم بین باشد و البته خیلی بخشنده. به خاطر این که من چند تا انتخاب خیلی بد دارم و “شب‌های عیاشی” (پل توماس اندرسون) بالای این لیست است.»

مایکل فسبندر، «فرقه‌ی قاتلین»

http://www.naghdefarsi.com/media/kunena/attachments/8299/Assassins-Creed-Michael-Fassbender.jpg

مایکل فاسبندر چندی پیش در اقتباس نه چندان موفق از بازی محبوب «فرقه‌ی قاتلین» بازی کرده بود. فیلمی که نه واکنش‌ خوبی از منتقدان گرفت و نه موفقیتی در باکس آفیس داشت. او درباره‌ی این فیلم گفته:« مطمئنا فیلم بی‌نقصی نیست. به نظرم فرصت خوبی را از دست دادیم.» زمانی که از مایکل فاسبندر سوال شد اگر قرار بود تفاوتی در فیلم ایجاد چه می‌کرد؟ مایکل فاسبند پاسخ داد: « سرگرم کننده‌ترش می‌کردم. این نکته‌ی اصلی است به نظرم حس و حال فیلم زیادی خودش را جدی گرفته بود. همین طور اکشن را هم خیلی سریعتر می‌کردم.»

چنینگ تتوم، «جی آی جو: خیزش کبرا»

http://www.naghdefarsi.com/media/kunena/attachments/8299/gi_joe_rise_of_cobra.jpg

چنینگ تتوم زمانی درباره‌ی «جی آی جو: خیزش کبرا» در برنامه‌ی رادیویی هاوارد استرن گفته بود: «صادقانه می‌گویم. من از این لعنتی متنفرم. مجبور شدم این کار را انجام بدهم. فیلمنامه خوب نبود و من نمی‌خواستم چنین کاری کنم. نمی‌خواستم چیزی را که هر روز صبح در زمان بچگیم تماشایش می‌کردم خراب کنم.»

نیکول کیدمن، «استرالیا»

http://www.naghdefarsi.com/media/kunena/attachments/8299/kidman.jpg

باز لورمن به نیکول کیدمن یکی از بهترین نقش‌هایش را در «مولین روژ» پیشنهاد داد. اما ادامه‌ی این همکاری در «استرالیا» به هیچ وجه رضایت بخش نبود. فیلم عاشقانه‌ی بین کیدمن و هیو جکمن در «استرالیا» از جمله چیزهایی است که کیدمن ترجیح می‌دهد به یادش نیافتد. او در این باره گفته:« نمی‌توانم به این فیلم نگاه کنم. برایم غیرممکن است که از نظر احساسی با فیلم ارتباط برقرار کنم.»

جیم کری، «کیک-اس۲»

http://www.naghdefarsi.com/media/kunena/attachments/8299/jk.jpg

جیم کری پس از واقعه‌ی تیراندازی در مدرسه‌ی سندی هوک از بازی کردن در فیلم خشن «کیک-اس۲» ابراز پشیمانی کرده است: «من “کیک اس” را یک ماه پیش از واقعه‌ی سندی هوک انجام دادم و در حالا که هوشیارانه بهش نگاه می‌کنم می‌توانم بگویم که نمی‌توانم آن درجه از خشونت را تایید کنم. عذر خواهی می‌کنم از تمام کسانی که در فیلم کار کرده‌اند. از انجام دادنش شرمنده نیستم اما وقایع اخیر در ذهنم تغییر به وجود آوردند.»

کالین فارل، «میامی وایس»

http://www.naghdefarsi.com/media/kunena/attachments/8299/miamy-vice.jpg

کالین فارل چند وقتی است که وقتش را صرف آثار مستقلی مانند «خرچنگ»، «فریب‌خورده» و «کشتن گوزن مقدس» می‌کند. اما زمانی بود که استودیوهای بزرگ او را در نقش‌های اصلی برای پروژه‌ها می‌خواستند. پروژه‌ی او با مایکل مان، «میامی وایس» هم جزو همین آثار بود. البته به نظر می‌رسید او زیاد از همکاری‌اش با مایکل مان بزرگ راضی نبوده. او درباره‌ی این فیلم اعتراف کرده:«زیاد دوستش ندارم» و سپس اشاره کرده که فیلم کند و غیر مرتبط است.

جرج کلونی، «بتمن و رابین»

http://www.naghdefarsi.com/media/kunena/attachments/8299/George-Clooney-in-Batman-Robin.jpg

اگر حالا در سال ۲۰۱۷ کمی خوب بهش فکر کنیم، صرف این واقعیت که جرج کلونی نقش بتمن را بازی کرده خنده‌دار است. حالا این که فیلم «بتمن و رابین» به خودی خود مسخره ترین فیلم تاریخ بتمن است واقعیت دیگری است. جرج کلونی درباره‌ی ایفای نقشش گفته: «خوب بودن در این فیلم سخت بود. حالا که با درک درست‌تری به گذشته نگاه می‌کنم. می‌گویم واقعا چیز مزخرفی بود و واقعا بد بودم.»

شارلیز ترون،«بازی‌های گوزن قطبی»

http://www.naghdefarsi.com/media/kunena/attachments/8299/DHS-_Charlize_Theron_in_Reindeer_Games.jpg

شارلیز ترون قطعا ترجیح می‌دهد چیزی درباره‌ی «بازی‌های گوزن قطبی» نشنود. ترون اعتراف کرده که تریلر جنایی جان فرانکنهایمر:«فیلم بد بد بدی است.» فیلم حتی به اندازه‌ی بودجه‌ی ۴۵ میلیون دلاری خودش هم نفروخته.

مت دیمون،« اولتیاماتوم بورن »

http://www.naghdefarsi.com/media/kunena/attachments/8299/Bourne.jpg

با وجود این که « اولتیماتوم بورن » عموما به عنوان قوی‌ترین اثر مجموعه‌ی «بورن» محسوب می‌شود اما مت دیمون چنین باوری ندارد. او به هیچ‌وجه پایان فیلمنامه‌ی پایانی سه‌گانه‌ی بورن، نوشته‌ی تونی گیلروی را دوست نداشته و در این باره گفته بود: « تونی را سرزنش نمی‌کنم که این همه پول گرفت و چنین چیزی را تحویل داد. فقط نکته این است که فیلمنامه غیرقابل خواندن بود. می‌توانستم فیلمنامه را در ای‌بی بگذارم و برای همیشه حرفه‌اش را تمام کنم. واقعا شرم‌آور بود.»

دو پاتل، «آخرین ایربندر»

http://www.naghdefarsi.com/media/kunena/attachments/8299/dev-patel-the-last-airbender.jpg

دو پاتل که پس از موفقیت «میلیونر زاغه‌نشین» خیلی زود وارد دنیای بلاک باسترها شد تایید کرد که از تجربه‌ی بازی در فیلم «آخرین هوا شکن» ام نایت شیامالان متنفر است. البته از آنجا که ام نایت شیامالان متخصص ساختن مزخرفترین فیلم‌های سال است چنین چیزی خیلی بعید نیست. پاتل در این باره گفته: «من واقعا از بازی کردن در فیلم‌های بزرگ استودیی می‌ترسم. بعد از “میلیونر زاغه نشین” فیلمی بازی کردم فیلم خوبی نبود. کاملا درهم شکسته شدم. بعد از فیلم حس می‌کردم شنیده نمی‌شوم. واقعا برایم ترسناک بود. آن زمان بود که قدرت نه گفتن را به دست آوردم.»

متیو گود، «سال کبیسه»

http://www.naghdefarsi.com/media/kunena/attachments/8299/matthewgoode.jpg

متیو گود خیلی ساده درباره‌ی این که چرا فیلم «سال کبیسه» را بازی کرده بود گفت:«فقط به این خاطر که بتوانم آخر هفته به خانه بروم. باور کنید،به خاطر فیلمنامه نبود.» او درباره‌ی کمدی رمانتیک سال ۲۰۱۰ که مقابل ایمی آدامز بازی کرده بود گفت:«آیا خودم را ناامید کردم؟ نه. آیا فیلم بدی بود؟ بله فیلم بدی بود. اما اوقات خوشی را داشتم و برایش پول گرفتم.»

رابرت پتینسون، «گرگ و میش»

http://www.naghdefarsi.com/media/kunena/attachments/8299/Robert-Pattinson-in-Twilight.jpg

هر چند «گرگ و میش» باعث شد رابرت پتینسون به یک بازیگر جهانی تبدیل شود اما بعدها معلوم شد خودش هیچ علاقه‌ی خاصی به «گرگ و میش» ندارد. این بازیگر درباره‌ی کتاب گقته بود: «من مطمئنم که استفنی (نویسنده‌ی کتاب “گرگ و میش”) فکر ‌کرده شخصیت بلا است. انگار کتاب قرار نبوده منتشر شود و فقط فانتزی‌های ممنوعه نویسنده است. به خصوص زمانی که گفته داستان بر اساس یک رویا است.»

دانیل رادکلیف، «هری پاتر و شاهزاده‌ی دو رگه»

http://www.naghdefarsi.com/media/kunena/attachments/8299/daniel_radcliffe_.jpg

دانیل رادکلیف درباره‌ی شاهزاده‌ی دورگه می‌گوید: «تماشای فیلمی مانند شاهزاده‌ی دورگه برایم واقعا سخت است به این خاطر که  واقعا در فیلم خوب نیستم. واقعا متنفرم ازش. بازی‌ام کاملا یک بعدی است. می‌توانم ببینم کاری که می‌خواستم با نقش انجام بدهم واقعا نتیجه نداده.»

کیت وینسلت، «تایتانیک»

http://www.naghdefarsi.com/media/kunena/attachments/8299/titanic.jpg

با وجود اینکه تایتانیک یکی از محبوبترین فیلم‌های تاریخ است و در جایگاه دومین فیلم پرفروش تاریخ سینما قرار دارد، کیت وینسلت حس خوبی نسبت به فیلم ندارد. چرا که نقش‌ آفرینی‌اش با واکنش‌های خیلی خوبی مواجه نشد. وینسلت در حواشی نمایش‌های سه بعدی تایتانیک درباره‌ی ایفای نقش رز گفته بود:«هر صحنه‌ای که می‌بینم با خودم می‌گویم واقعا؟ واقعا؟ بیخیال اینطوری بازی‌اش کردی؟ وای خدای من. حتی لهجه‌ی امریکایی‌ام آن قدر بد است که اصلا نمی‌توانم بهش گوش بدهم.»

مگان فاکس:«ترنسفورمرها»

http://www.naghdefarsi.com/media/kunena/attachments/8299/meganfox.jpg

مگان فاکس هم علاقه‌ی خاصی به بازی‌اش در فیلم‌های «ترسفورمرها» ندارد. او هم خودش را مقصر می‌داند و هم کارگردان، مایکل بی را. آخرش هم در فیلمبرداری سومین فیلم توسط مایکل بی از سر صحنه اخراج شد. مگان فاکس درباره‌ی نقش آفرینی‌اش در «ترنسفورمرها» گفته:«اولین فیلم واقعی‌ام است و بازی‌ام صادقانه و واقع گرایانه نیست. فیلم بدی نبود. فقط من به کاری که کردم نمی‌توانم افتخار کنم. اما به هر حال زمانی که با مایکل بی کار می‌کنی قرار نیست تجربه‌ی بازیگری خاصی داشته باشی.»


منبع: دنیای تصویر

ممکن است شما دوست داشته باشید

4
دیدگاه بگذارید

Please Login to comment
4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
benjaminHDali.m Recent comment authors
  Subscribe  
Notify of
bent ben
Member
Member
bent ben

مگان فاکس از صدقه سر ربات ها معروف شد .

تایتانیک هم وینسلت با اون سنش در اون زمان خیلی خوب بوده

HD
Guest
Member
HD

تصحیح میشه/ از طرفداری (غلط) از طرفدارای (صحیح)

ali.m
Member
Member
ali.m

با وجود اینکه تایتانیک یکی از محبوبترین فیلم‌های تاریخ است و در جایگاه دومین فیلم پرفروش تاریخ سینما قرار دارد، کیت وینسلت حس خوبی نسبت به فیلم ندارد. چرا که نقش‌‍فرینی‌اش با واکنش‌های خیلی خوبی مواجه نشد. گاه مطالب عجیبی در سایت دیده میشه(البته سایت شما بسیار به روز و خوب و مفید است و حیفه که اشتباه هرچند کوچک هم در اون نشر بشه)کیت وینسلت بخاطر بازی در تایتانیک هم برای بار نخست کاندید گوی طلایی(گلدن گلوب) شد ضمنآ برای بار دوم نیز کاندید اسکار شد و همه منتقدان و سینمادوستان بازی بسیار خوب وی را ستودند و خیلی… ادامه »

HD
Guest
Member
HD

چند سال قبل جرج کلونی از طرفداری بتمن بخاطر بازی بدش و اینکه اصلا به نقش بتمن نمیخوره عذرخواهی کرد، بعدها هم گفت بتمن زندگی ام را نجات داد و مدیونش هستم