بازگشت خانواده عجیب «آدامز» به سینما

 

خانواده آدامز که اولین بار به صورت کاریکاتور به مردم معرفی شدند، بار دیگر به سینما برمی‌گردد.

شرکت مترو گلدوین مه‌یر آخرین مذاکرات را با گیل برمن و لوید براون صورت داده تا فیلم انیمیشن جدیدی براساس زندگی این خانواده عجیب و غریب ساخته شود.

طراح این خانواده عجیب و غریب را که برای اعضای آن هر چیز ترسناکی عادی است و هر چیز لطیفی ناپسند، چارلز آدامز است که اولین بار این خانواده را در مجموعه کاریکاتورهای «خانواده آدامز» معرفی کرد.

قرار است فیلمنامه را پاملا پتلر بنویسد که پیشتر در نوشتن فیلمنامه فیلم‌هایی چون «عروس مرده» و «خانه هیولا» دست داشته است.

تعداد کل کاریکاتورهای «خانواده آدامز» ۱۵۰ عدد است که حدود نیمی از آن در فاصله ۱۹۳۸ تا زمان مرگ آدامز در سال ۱۹۸۸ در نشریه مهم ادبی نیویورکر منتشر شد.

شخصیت‌های این خانواده بعدا در سریال کمدی موقعیتی (سیتکام) به همین نام که از شبکه ای‌بی‌سی پخش می‌شد به شهرت رسیدند. سریال «خانواده آدامز» در بدو فصل در فاصله ۱۹۶۴ تا ۱۹۶۶ روی آنتن رفت.

تا کنون براساس زندگی این شخصیت‌ها دو فیلم سینمایی ساخته شده که معروف‌ترین آن‌ها را بری ساننفلد در سال ۱۹۹۱ کارگردانی کرده است. این فیلم در گیشه بسیار موفق بود و دنباله آن به نام «ارزش‌های خانواده آدامز» هم ساخته شد.

تیم برتن نیز زمانی قرار بود با تکنیک استاپ-موشن فیلمی براساس شخصیت‌های خانواده آدامز بسازد اما این پروژه منتفی شد.

هنوز نام صداپیشگان و دیگر عوامل این فیلم مشخص نشده است.

———

منبع: خبرآنلاین

ممکن است شما دوست داشته باشید

دیدگاه بگذارید

Please Login to comment
  Subscribe  
Notify of