این فیلم‌ها شما را به گریه می‌اندازند

همه می گویند مرد که گریه نمی کند، زن ها موجودات احساساتی تری هستند اما اینها نمی تواند بدان معنا باشد که مردها بی احساس هستند. امروز می خواهم فیلم هایی را به شما معرفی کنم که حتی مردان نیز ممکن است با دیدنشان اشک بریزند.

Hachi: A Dog’s Tale ( 2008 )

یک استاد موسیقی در مسیر بازگشتش از کار سگ گمشده ای را در ایستگاه پیدا می کند و با خود به خانه می برد. حتی فکرش را هم نمی کند که این تبدیل به دوست چندین ساله اش می شود. عشق این سگ به شخصیت اصلی داستان بسیار زیاد و خالصانه است. و سپس این عشق بارها به اثبات می رسد: فیلم بر اساس وقایع حقیقی ساخته شده و باعث می شود سخت ترین افراد نیز به گریه بیفتند.

Knockin’ on Heaven’s Door ( 1997 )

http://www.naghdefarsi.com//wp-content/uploads/media/kunena/attachments/8299/film-2.jpg

دو بیمار در بیمارستان کنار یکدیگر بستری شده اند و هر دو نیز فرصت زیادی برای زندگی ندارند. تصمیم می گیرند که ارزش ندارد این روزهای آخر را در بیمارستان بگذرانند بنابراین از بیمارستان فرار می کنند، یک ماشین می دزدند و راهی سفری به دریا می شوند. در مسیرشان به موقعیت های خنده دار و گاهی خطرناک بر می خوردند. این فیلم داستانی است عالی درباره زندگی، مرگ، رویاها و ابدیت.

The Green Mile ( 1999 )

http://www.naghdefarsi.com//wp-content/uploads/media/kunena/attachments/8299/film-3.jpg

یک مرد سیاه پوست غولپیکر به جرم قتل دو دختر برای اعدام به زندان فرستاده می شود. این زندانی نه تنها به خاطر جسه بزرگش بلکه به خاطر قدرت جادویی شفا بخشی که دارد مورد توجه قرار می گیرد. زندان بان طی صحبت ها و رابطه ای که با این زندانی برقرار می کند در قاتل بودنش دچار شک می شود. داستانی عمیق، فیلسوفانه و گاهی سخت این فیلم یکی از بهترین اقتباس ها از رمان استفان کینگ است.

My Name Is Khan ( 2010 )

http://www.naghdefarsi.com//wp-content/uploads/media/kunena/attachments/8299/film-4.jpg

فیلم های هندی معمولا پر از آهنگ و رقص هستند اما این یکی چنین نیست. این فیلم فوق العاده تاثیر گذار داستان زندگی رضوان خان است که دچار سندروم آسپرگر است. او به سفری در آمریکا می رود تا عشقش را بازگرداند. همسرش در زمان حملات ۱۱ سپتامبر و زمانی که رفتار دنیا با مسلمانان تغییر کرده بود او را ترک کرده. در طول ماجراجویی اش در این مسافرت قلب کسانی که با او مرتبط می شوند با مهربانی و خلوصش مال خود می کند.

Schindler’s List ( 1993 )

http://www.naghdefarsi.com//wp-content/uploads/media/kunena/attachments/8299/film-5.jpg

داستان زندگی اسکار شیندلر یک بیزنسمن موفق و عضوی از حزب نازی، کسی که جان انسان های بسیاری را در جنگ جهانی دوم نجات داد. این فیلم در واقع گرامی داشت کارهای فوق العاده ای است که این مرد انجام داده. عمق تاثیر گذاری این فیلم آنقدر زیاد است که تا عمق وجودتان به لرزه در می آید.

Rory O’Shea Was Here ( 2004 )

http://www.naghdefarsi.com//wp-content/uploads/media/kunena/attachments/8299/film-6.jpg

دنیای میکائیل که یک بیمار فلج مغزی است با آمدن بیمار دیگری به نام روری به کلی تغییر می کند. روری به علت مشکل آتروفی عضلانی محدود به صندلی چرخ دار است. این مرد جوان نه تنها از ناعادلانه بودن زندگی شکایت نمی کند  بلکه قدر دان نیز هست و زندگیش را به بهترین شکل می گذراند. او میکائیل را با این رفتار مثبت تحت تاثیر خود قرار داده و فرصتی جدید برای لذت بردن از زندگی به او می دهد.

این فیلم فوق العاده باعث می شود در دیدگاهمان به زندگی تجدید نظر کنیم و قدردان آنچه در زندگی روزمره به فراموشی سپرده ایم باشیم.

Life Is Beautiful ( 1997 )

http://www.naghdefarsi.com//wp-content/uploads/media/kunena/attachments/8299/film-7.jpg

در طول دومین جنگ جهانی گیدو و پسر کوچکش به اردوگاه کار اجباری فرستاده می شوند. این مرد می خواهد زندگی پسر کوچکش را نجات دهد بنابراین به او می گوید هر چیزی که در اتفاق افتادن است یک بازی است و جایزه برنده یک تانک واقعی است. برای اینکه در این بازی برنده شوید نباید اجازه دهید نگهبان ها متوجهتان شوند. پسر کوچک داستان پدرش را باور می کند و شروع به مخفی شدن در اردوگاه می کند تا زنده بماند. این فیلم توانسته به خوبی عشق و مهربانی را به نمایش بگذارد و باعث می شود هم گریه کنید و هم بخندید.

Seven Pounds ( 2008 )

http://www.naghdefarsi.com//wp-content/uploads/media/kunena/attachments/8299/MV5BMTQ0Nzg2NTQ0MV5BMl5BanBnXkFtZTcwNTA3NDcwMg._V1_.jpg

بن توماس نمی تواند تصادفی را که به خاطر اشتباه خودش اتفاق افتاد و در آن هفت نفر از جمله نامزدش کشته شدند را فراموش کند. احساس گناه رهایش نمی کند اما راهی پیدا می کند که بتواند اشتباه گذشته را جبران کند. اعضای بدن خود را به کسانی که به شدت مریض هستند اهدا می کند. کمک می کند تا این افراد نجات پیدا کنند تا در عوض جبران آسیبی که آن تصادف به بار آورده شود. اما همه چیز زمانی که با امیلی آشنا می شود و به او علاقه پیدا می کند پیچیده می شود. وقتی عذاب ذهنی شخصیت اول فیلم را می بینید هیچ چیز نمی تواند جلوی اشکهایتان را بگیرد.

Million Dollar Baby ( 2004 )

http://www.naghdefarsi.com//wp-content/uploads/media/kunena/attachments/8299/film-9.jpg

مگی رویای بوکسر شدن در سر دارد. فرانکی دان مربی است که در زندگی شکست خورده و زیاد علاقه ای به تمرین دادن یک دختر جدید ندارد. با این حال ثبات و اشتیاقش برای قهرمان شدن را می بیند و قبول می کند که او را زیر پر و بال خود بگیرد. تورنمنتی سرنوشت ساز در راه است. شانس قهرمانی مگی بسیار بالا است اما سرنوشت شوخی زشتی در سر دارد. فیلم درباره درگیری درونی درباره اشتیاق به رسیدن به یک روویا بدون دخالت دادن چیزی است.

Gladiator ( 2000 )

http://www.naghdefarsi.com//wp-content/uploads/media/kunena/attachments/8299/film-10.jpg

ماکسیموس جنگجویی بزرگ است که در آستانه جانشینی امپراطور روم قرار دارد. پسر امپراطور که از این ماجرا با خبر می شود تصمیم به کشتنش می گیرد. ماکسیموس که به صورت معجزه آسایی از مرگ نجات پیدا می کند تبدیل به یک گلادیاتور می شود. او باز هم مجبور است با دشمنانش روبرو شود اما این بار در لباس گلادیاتوری. بازی فوق العاده راسل کرو از همان دقیقه اول فیلم قلب بیننده را تسخیر می کند. صحنه های دراماتیک این فیلم اشک را از چشم شما جاری خواهد کرد.


منبع: وبسایت بدونیم

ممکن است شما دوست داشته باشید

17
دیدگاه بگذارید

Please Login to comment
17 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
payman hosseyni Recent comment authors
  Subscribe  
Notify of
trackback
Member

… [Trackback]

[…] Read More here on that Topic: naghdefarsi.com/این-فیلم‌ها-شما-را-به-گریه-می‌اندازند/۱۸۳۵۴/ […]

trackback
Member

… [Trackback]

[…] Information to that Topic: naghdefarsi.com/این-فیلم‌ها-شما-را-به-گریه-می‌اندازند/۱۸۳۵۴/ […]

trackback
Member

… [Trackback]

[…] Read More on that Topic: naghdefarsi.com/این-فیلم‌ها-شما-را-به-گریه-می‌اندازند/۱۸۳۵۴/ […]

trackback
Member

… [Trackback]

[…] Read More on that Topic: naghdefarsi.com/این-فیلم‌ها-شما-را-به-گریه-می‌اندازند/۱۸۳۵۴/ […]

trackback
Member

… [Trackback]

[…] Read More to that Topic: naghdefarsi.com/این-فیلم‌ها-شما-را-به-گریه-می‌اندازند/۱۸۳۵۴/ […]

trackback
Member

… [Trackback]

[…] Here you can find 15201 additional Info on that Topic: naghdefarsi.com/این-فیلم‌ها-شما-را-به-گریه-می‌اندازند/۱۸۳۵۴/ […]

trackback
Member

… [Trackback]

[…] Find More on on that Topic: naghdefarsi.com/این-فیلم‌ها-شما-را-به-گریه-می‌اندازند/۱۸۳۵۴/ […]

trackback
Member

… [Trackback]

[…] Here you will find 30950 more Info on that Topic: naghdefarsi.com/این-فیلم‌ها-شما-را-به-گریه-می‌اندازند/۱۸۳۵۴/ […]

trackback
Member

… [Trackback]

[…] Read More on to that Topic: naghdefarsi.com/این-فیلم‌ها-شما-را-به-گریه-می‌اندازند/۱۸۳۵۴/ […]

trackback
Member

… [Trackback]

[…] Find More to that Topic: naghdefarsi.com/این-فیلم‌ها-شما-را-به-گریه-می‌اندازند/۱۸۳۵۴/ […]

trackback
Member

… [Trackback]

[…] Information to that Topic: naghdefarsi.com/این-فیلم‌ها-شما-را-به-گریه-می‌اندازند/۱۸۳۵۴/ […]

trackback
Member

… [Trackback]

[…] Find More Information here on that Topic: naghdefarsi.com/این-فیلم‌ها-شما-را-به-گریه-می‌اندازند/۱۸۳۵۴/ […]

trackback
Member

… [Trackback]

[…] Find More on to that Topic: naghdefarsi.com/این-فیلم‌ها-شما-را-به-گریه-می‌اندازند/۱۸۳۵۴/ […]

trackback
Member

… [Trackback]

[…] Find More Info here to that Topic: naghdefarsi.com/این-فیلم‌ها-شما-را-به-گریه-می‌اندازند/۱۸۳۵۴/ […]

trackback
Member

… [Trackback]

[…] Here you will find 43540 more Information to that Topic: naghdefarsi.com/این-فیلم‌ها-شما-را-به-گریه-می‌اندازند/۱۸۳۵۴/ […]

payman hosseyni
Member
Member
payman hosseyni

ما انسانها موجودات خودخواهی هستیم که خیلی از احساسات رو ناشی از هوش و استعداد خودمون می دونیم وبه این مساله کلی افتخار می کنیم که ما برترین موجود عالم هستیم، انسان اشرف مخلوقات است، خوب معلومه که ماست هیچ کسی ترش نیست و خودمون با خودمون باید حال کنیم و خودمون به خودمون بگیم اشرف مخلوقات، اما چقدر به رفتارهای انسانی خودمون عمل می کنیم، این فیلم در همون ابتدا آب پاکی رو میریزه روی دست بیننده، در کلاس درسی در یک مدرسه دانش آموزان یک به یک میان و طی یک سخترانی از قهرمان زندگی شون صحبت می… ادامه »

Member
Member

هاچی رو امروز دیدم. به زور جلوی گریه کردنم رو گرفتم. اگه واقعیت داره که نه سال صبر کرده واقعا نمی دونم چی بگم. خیلی باوفاست!