رابرت دنیرو از ترامپ و خدمتکارانش انتقاد کرد

رابرت دنیرو بازیگر و همچنین موسس جشنواره فیلم ترایبکا، در این مراسم باز هم به انتقاد از ترامپ و مردمی که به او خدمت می‌کنند پرداخت.

می‌توان گفت رابرت دنیرو جزو معدود کسانی است که از صحبت علیه دولت ترامپ و عقایدش نسبت به او ابایی ندارد و از هر تریبونی برای انتقاد از ترامپ و دولتش استفاده می‌کند.

رابرت دنیرو که خود یکی از موسسان جشنواره فیلم ترایبکا است، در روز افتتاحیه این مراسم که در شهر نیویورک و در سینمای مشهور آپولو برگزار شد، به موضع ضد ترامپی خود بازگشت.

در این مراسم برای اولین بار مستند «آپولو» ساخته راجر راس ویلیامز، کارگردان سیاه پوست و برنده یک دوره اسکار، به نمایش گذاشته شد و دنیرو درباره این مستند و هدفی که دارد، توضیح داد و معتقد بود که این اثر نسبت به دولتترامپ انتقاد شدیدی دارد.

او در این باره گفت: «این دولت به ریاست ترامپ، در طول این زمان منزجر کننده به ترویج نژادپرستی پرداخته است، اما ما امشب نژاد پرستی را رد می‌کنیم و می‌گوییم جایی در این‌جا و در این صحنه ندارد. ویلیامز این نگاه ضد نژاد پرستی را به خوبی به تصویر کشیده است.»

 

 

او همچنین در ادامه گفت: «بسیاری از مردمی که به ترامپ خدمت می‌کنند، زندگی خود را بری همیشه لکه دار می‌کنند. آن‌ها فکر می‌کنند که اگر با ترامپ باشند، چیزی عایدشان می شود، اما در حقیقت هزینه گزافی را برای مبادله با این شیطان خواهند پرداخت.»

دنیرو پیش از این نیز چندین بار به انتقاد از ترامپ پرداخته بود که از نمونه آن می‌توان به جشنواره تونی در سال به ۲۰۱۸  اشاره کرد.


منبع :خبرنگاران جوان


 

ممکن است شما دوست داشته باشید

دیدگاه بگذارید

Please Login to comment
  Subscribe  
Notify of