«آنتونیو باندراس» ویروس کرونا گرفت

آنتونیو باندراس، هنرپیشه مشهور اسپانیایی و بازیگر اصلی “افسانه زورو” می گوید: نتیجه تست کرونایش مثبت شده است. او حال خود را “نسبتا خوب” توصیف کرده است.

 باندراس که از مشهورترین بازیگران اسپانیایی در آمریکاست، در سال ۲۰۲۰ نامزد دریافت جایزه بهترین بازیگر نقش اول مرد برای فیلم “درد و شکوه” شد.

***

بیوگرافی آنتونیو باندراس

خوزه آنتونیو دومینگوئز باندراس (به اسپانیایی:José Antonio Domínguez Bandera) (متولد ۱۰ اوت ۱۹۶۰) که بیشتر با نام آنتونیو باندراس شناخته می شود، بازیگر اسپانیایی می باشد.

او یکی از معروفترین بازیگران اسپانیایی در آمریکا به شمار می آید. او کاندیدای جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش اول مرد برای فیلم درد و شکوه در سال ۲۰۲۰ می باشد.

ابتلای آنتونیو باندراس به کرونا,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,اخبار بازیگران

زندگی هنری

مراحل رشد در سال ۱۹۸۲ در فیلمی نقش کوتاهی اجرا کرد و مورد تشویق همه قرار گرفت. در سال ۱۹۸۵ در فیلم ماتادور به کارگردانی «آلمودوار» ایفای نقش کرد. در سال ۱۹۹۲ در فیلم پادشاهان مامبو خوش درخشید و راه برای او بسوی سینمای آمریکا باز شد، در همان سال ۱۹۹۲ در قسمت اول از سه گانه ای درفیلم ال ماریچی به کارگردانی رابرت رودریگز بازی کرد و در سال ۱۹۹۵ در قسمت دوم و ادامه همان فیلم به نام دسپرادو به کارگردانی رابرت رودریگز به ایفای نقش پرداخت همچنین در سال ۲۰۰۳ در قسمت سوم این سه گانه به نام روزی روزگاری در مکزیک به کارگردانی رابرت رودریگز بازیکرد. البته آنتونیو در سال ۱۹۹۲ هنوز انگلیسی را به خوبی نیاموخته بود، لذا در فیلم پادشاهان مامبو دیالوگ ها را به زبان انگلیسی حفظ کرد و بالهجه اسپانیایی به بیان جملات پرداخت.

گام بعدی او بازی با تام هنکس در فیلم فیلادلفیا بود. چندی بعد در برابر تام کروز و برد پیت قرار گرفت و در در فیلم مصاحبه با دراکولا ایفای نقش کرد و سپس با بازی در فیلم خانه اشباح به شهرت رسید.

باندراس با ایفای نقش در فیلم نقاب زورو در سال ۱۹۹۸ بهمراه آنتونی هاپکینز و کاترین زیتا جونز در سطح فیلم های برتر مطرح شد.

زندگی شخصی

باندراس در مالاگا، اندلس، اسپانیا زاده شد، پدر او پلیس و مادرش یک معلم بود و او یک برادر به نام فرانسیسکو داشت. چندی بعد باندراس دین خود را کاتولیک انتخاب کرد.

او از همسر اول خود، آنا لزا، طلاق گرفت و در سال ۱۹۹۶ با ملانی گریفیث ازدواج کرد و آنها صاحب دختری به نام استلا باندراس شدند.

ابتلای آنتونیو باندراس به کرونا,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,اخبار بازیگران
منبع: انتخاب
ممکن است شما دوست داشته باشید

دیدگاه بگذارید

Please Login to comment
  Subscribe  
Notify of